PHU POWER COLOR Piotr Paszkiewicz

33-311 Wielogłowy, Wielogłowy 84

504 061... 828więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Specjalizujemy się w zakresie montażu instalacji niskonapięciowych systemów zabezpieczeń związanych z techniczną ochroną osób i mienia dla obiektów mieszkalnych, biur, firm oraz instytucji.

Podstawowym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż i montaż systemów zabezpieczeń przed włamaniami oraz napadem do obiektów prywatnych jak i użyteczności publicznej, np. mieszkań, sklepów, biur, hal targowych, przemysłowych oraz produkcyjnych itp.  Świadczymy również usługi w zakresie wielu nowoczesnych dziedzin związanych z systemami "Inteligentnego domu" które sprawią  że nasze codzienne obowiązki staną się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Przykłady wykorzystania powyższych systemów w codziennym życiu:

Dzięki automatycznemu sterowaniu domem przez urządzenia np. system alarmowy sterowany przez telefon komórkowy lub komputer z każdego miejsca na ziemi, urządzenia będą wykonywać przydzielone przez nas zadania np. automatycznie uruchamiać system alarmowy, włączać i wyłączać oświetlenie nocne o danych porach dnia i godzinach, uruchamiać zraszacz w ogrodzie i inne urządzenia.  

Dodatkową ofertą która sprawi  że nasze codzienne obowiązki staną się łatwiejsze i przyjemniejsze a zarazem ucieszą dodatkowo każdego alergika jest system centralnego odkurzacza. Montaż I etapu wykonuje się  w trakcie budowy domu  niewielkim kosztem o czym dużo inwestorów jeszcze nie wie.  Odkurzacz centralny w dzisiejszych czasach jest już codziennością i jest montowany jak podstawowe instalacje elektryczne, c.o. gaz czy telewizyjnej.

Ponadto na pewno życie ułatwi nam automatyka bramowa bram skrzydłowych, przesuwnych, garażowych i furtkowych oraz system domofonu lub wideo-domofonu i instalacja cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T i SAT z opcją podglądu z kamery z przed wejścia do domu widząc kto do nas idzie. Takie instalacje telewizyjne w dzisiejszych czasach rozprowadza się już do każdym pokoju co daje nam dużą swobodę oraz wygodę, a każda osoba może oglądać coś innego.

Każde zapytanie klienta traktujemy indywidualnie. Proponujemy zawsze sprzęt najwyższej jakości za rozsądną cenę. W przypadku gdy klient dysponuje ograniczonym budżetem staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie zadowalające obie strony.

Wszystkie wykonane przez naszą firmę instalacje oraz sprzęt są objęte 3 letnią gwarancją serwisową i bezpłatne wsparcie techniczne 24h.

Dzięki współpracy w miejscowymi firmami ochrony obiektów możemy Państwu zaproponować usługę podłączenia systemu alarmowego lub wizyjnego CCTV pod całodobowy monitoring obiektów. Otrzymacie Państwo dodatkową ochronę obiektu z dojazdem grupy interwencyjnej na miejsce zdarzenia (wywołania alarmu, itp) już w 5-15 minut z opcją ubezpieczenia mienia.

3

 

Kontakt

33-311 Wielogłowy,
Wielogłowy 84

504 061... 828więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.alarm-power.pl


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 8:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd