PHU POWER COLOR Piotr Paszkiewicz

33-311 Wielogłowy, Wielogłowy 84

504 061... 828więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Montaż wideodomofonów IP

Usługa w kategorii: Domowofony i wideodomofony

Cena: do uzgodnienia

Wideodomofony IP Hikvision

System wideodomofonowy marki Hikvision to kompletne rozwiązanie do szybkiej i łatwej realizacji struktur wizyjnej kontroli dostępu. Urządzenia dostępne w ofercie producenta umożliwiają kreację zarówno jednoabonentowych, jak i wielorodzinnych instalacji wideodomofonowych operujących w technologii TCP/IP. Prezentowane rozwiązanie idealnie sprawdza się w ramach systemów zabezpieczeń domów jednorodzinnych wzbogacając je o funkcjonalność z zakresu rozwiązań kontroli dostępu i telewizji przemysłowej. Wideo domofony Hikvision pozwalają na wykorzystanie wewnętrznego interkomu i prowadzenie bezpośrednich rozmów głosowych z osobami znajdującymi się przed furtką, bramą lub drzwiami. Urządzenia pozwalają także na szybki podgląd obrazu ze stacji bramowych, automatyczną archiwizację wizerunku osób odwiedzających, samodzielne przydzielanie dostępu na teren posesji, zdalny wgląd w kamery CCTV IP, a także rozbudowę instalacji o właściwości innych urządzeń systemów zabezpieczeń. Obsługa wideodomofonu może odbywać się z poziomu monitora, jak również środowiska aplikacji zainstalowanej na komputerze, tablecie lub smartphonie.

Druga generacja wideodomofonów marki Hikvision stawia na nowoczesny wygląd, funkcjonalność i intuicyjną obsługę z poziom urządzeń mobilnych.Każda ze stacji Villa wyposażona jest w kamerę FullHD z oświetlaczem podczerwieni oraz zintegrowany czytnik zbliżeniowy w standardzie Mifare. Systemy Villa mogą pracować zarówno w charakterze jedno, dwu lub czterolokatorskim co czyni je świetnym rozwiązaniem zarówno do domów wolnostojących jak i tzw. szeregówek.

Połączenie przez WIFI
Wideodomofon bez okablowania

Zarówno monitor jak i stacja bramowa posiadają wbudowane moduły WiFi - oznacza to iż system oparty o te urządzenia może być połączony:

bezprzewodowo - przez WiFi i zasilanie lokalne
przewodowo - przez switch PoE i przewód typu skrętka
Dzięki temu zestaw jest idealnym wyborem również dla osób nieposiadających przygotowanego okablowania. Jedynym warunkiem, jaki w takiej konfiguracji musi być spełniony, jest zapewnienie stabilnego sygnału WiFi w obrębie stacji bramowej (np. poprzez repeater sygnału).

Zdalna obsługa poprzez chmurę
Integracja z Hik-Connect

Nowe systemy wideodomofonowe IP firmy Hikvision mogą być obsługiwane przez dedykowaną aplikację mobilną Hik-Connect. Aplikacja pozwala na:

podgląd obrazu z kamery w czasie rzeczywistym
odtwarzanie nagrań i powiadomień
prowadzenie rozmów z osobą dzwoniącą,
sterowanie wejściem
zapis historii zdarzeń w obrębie systemu.
Co więcej, ta sama aplikacja pozwala na obsługę pozostałych systemów, takich jak monitoring wizyjny i system alarmowy. Aplikacja mobilna Hik-Connect jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android jak i iOS.

Ceny zestawów w zależności od modelu i wersji. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy

Sposób wykonania: woj. małopolskie


Gwarancja: Gwarancja 2-3 lata


Zasięg: Nowy Sącz, Wielogłowy, Stary Sącz, Barcice, Rytro, Piwniczna-Zdrój, Muszyna, Krynica-Zdrój, Łabowa, Nawojowa, Grybów, Gorlice, Czchów, Jurków, Męcina, Ujanowice, Łososina Dolna, Limanowa, Brzezna, Marcinkowice, Podegrodzie, Gołkowice Dolne, Jazowsko, Łąck


Termin wykonania: 1-2 dni


Jak zamówić: Zadzwoń i zamów tel 504 061 828 lub 18 521 10 88

Usługi

3

 

Kontakt

33-311 Wielogłowy,
Wielogłowy 84

504 061... 828więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.alarm-power.pl


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 20:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd