ALARM POWER Inteligentny Dom

33-300Nowy SączJagiellońska 17aMałopolskie185211088

-

Ochrona, zabezpieczenia / Alarmy

ALARM POWER Inteligentny Dom

33-300 Nowy Sącz, Jagiellońska 17a

18 521... 10 88więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta


Systemy alarmowe
 projektujemy według potrzeb klienta oraz specyfikacji obiektu. Montaż systemów alarmowych wykonujemy we wszelkiego rodzaju obiektach, w domach prywatnych, sklepach, szkołach i innych  instytucjach.

Wykonujemy montaż systemów alarmowych przewodowych i również systemy bezprzewodowe. Oferujemy kompleksową usługę począwszy od wykonania projektu i kosztorysu poprzez wykonanie instalacji oraz zapewnienie obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Świadczymy usługę konserwacji systemów alarmowych i zapewniamy 24h serwis.

Nasze systemy alarmowe wykonujemy na sprzęcie renomowanej firmy Satel. Podzespoły te zapewniają długą i bezawaryjną pracę.  Na wykonaną usługę montażu systemu alarmowego i na sprzęt udzielamy 3 letniej gwarancji.

 

Telewizja przemysłowa (CCTV) - Telewizja dozorowa/kamery
Systemy telewizji przemysłowej stają się nieodzownym elementem naszego życia. W ostatnich latach ze względu na spadek cen tych urządzeń, stały się one ogólnodostępne i obecnie możemy je napotkać nie tylko w galeriach handlowych, hipermarketach, zakładach pracy, stadionach, stacjach benzynowych, zabytkowych budynkach, ale także w małych sklepikach, domach, blokach i wszędzie tam gdzie jest potrzeba monitorowania pewnego obszaru.

 

Odkurzacze centralne

Na system centralnego odkurzania decyduje się coraz więcej inwestorów, ponieważ nie jest on niczym nowym na rynku budowlanym i posiada wiele zalet w porównaniu z odkurzaczami tradycyjnymi. Odkurzacz centralny jest w Europie tak samo popularny jak centralne ogrzewania w Polsce - coraz bardziej, wśród ludzi młodych, otwartych na światowe trendy, ceniących sobie wygodę oraz komfort oraz firm.

Odkurzacz centralny - jego jednostkę centralną montujemy najczęściej w garażu, pomieszczeniu gospodarczym, kotłowni, piwnicy lub strychu.  Instalacja ssąca rozprowadzona jest w budynku (w trakcie jego budowy przed wylewkami i tynkami) i zakończona jest specjalnymi gniazdami i szufelką automatyczną którą montuje się w kuchni.

 

Zobacz pliki i załączniki do oferty

3

 

Kontakt

33-300 Nowy Sącz,
Jagiellońska 17a

18 521... 10 88więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 8:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd