ALARM POWER Inteligentny Dom

33-300Nowy SączJagiellońska 17aMałopolskie185211088

-

Ochrona, zabezpieczenia / Alarmy

ALARM POWER Inteligentny Dom

33-300 Nowy Sącz, Jagiellońska 17a

18 521... 10 88więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta


Systemy alarmowe
 projektujemy według potrzeb klienta oraz specyfikacji obiektu. Montaż systemów alarmowych wykonujemy we wszelkiego rodzaju obiektach, w domach prywatnych, sklepach, szkołach i innych  instytucjach.

Wykonujemy montaż systemów alarmowych przewodowych i również systemy bezprzewodowe. Oferujemy kompleksową usługę począwszy od wykonania projektu i kosztorysu poprzez wykonanie instalacji oraz zapewnienie obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Świadczymy usługę konserwacji systemów alarmowych i zapewniamy 24h serwis.

Nasze systemy alarmowe wykonujemy na sprzęcie renomowanej firmy Satel. Podzespoły te zapewniają długą i bezawaryjną pracę.  Na wykonaną usługę montażu systemu alarmowego i na sprzęt udzielamy 3 letniej gwarancji.

 

Telewizja przemysłowa (CCTV) - Telewizja dozorowa/kamery
Systemy telewizji przemysłowej stają się nieodzownym elementem naszego życia. W ostatnich latach ze względu na spadek cen tych urządzeń, stały się one ogólnodostępne i obecnie możemy je napotkać nie tylko w galeriach handlowych, hipermarketach, zakładach pracy, stadionach, stacjach benzynowych, zabytkowych budynkach, ale także w małych sklepikach, domach, blokach i wszędzie tam gdzie jest potrzeba monitorowania pewnego obszaru.

 

Odkurzacze centralne

Na system centralnego odkurzania decyduje się coraz więcej inwestorów, ponieważ nie jest on niczym nowym na rynku budowlanym i posiada wiele zalet w porównaniu z odkurzaczami tradycyjnymi. Odkurzacz centralny jest w Europie tak samo popularny jak centralne ogrzewania w Polsce - coraz bardziej, wśród ludzi młodych, otwartych na światowe trendy, ceniących sobie wygodę oraz komfort oraz firm.

Odkurzacz centralny - jego jednostkę centralną montujemy najczęściej w garażu, pomieszczeniu gospodarczym, kotłowni, piwnicy lub strychu.  Instalacja ssąca rozprowadzona jest w budynku (w trakcie jego budowy przed wylewkami i tynkami) i zakończona jest specjalnymi gniazdami i szufelką automatyczną którą montuje się w kuchni.

 

Zobacz pliki i załączniki do oferty

3

 

Kontakt

33-300 Nowy Sącz,
Jagiellońska 17a

18 521... 10 88więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.alarm-power.pl


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 20:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd